Logg inn

Logg inn til din konto

Brukernavn *
Passord *
Husk meg

Fritidsklubben REOPEN!

Skrevet av Unn Kristin Laberg . i kategorien Nyheter

biljard_1

Alle ungdommer og foresatte er velkommen til restart og infomøte på fritidsklubben fredag 3. juni kl. 18. Ungdomsklubben og Juniorklubben skal starte opp igjen i den gamle kommunehuset som nå er utbedret etter vannskaden i fjor. 

Fritidsklubben skal legge til rette for samhandling der man opplever fellesskap og glede ved å gjøre noe sammen. Det behøver ikke nødvendigvis å være en hobbyvirksomhet, men kan like gjerne være å spise sammen eller bare møte opp for å gjøre det en har lyst til. På møtet vil det blant annet bli diskusjon om hvordan vi  samhandler på klubben og hvordan vi kan legge opp aktiviteter. Det tilbys forskjellige aktiviteter på fritidsklubben, og fritidsklubben er røyk- og rusfri. Målgruppa er ungdom i alderen 10 - 18 år.

Nye og gamle brukere av klubben!  Møt opp og vær med å bestemme klubbens innhold framover!  Pizza og brus til alle!